Menu Hledat Košík

Doprava

Dopravíme Vám zboží kamkoliv po České Republice a také na Slovensko.

Pokud je součet Vašeho nákupu nad 30.000,- Kč včetně, dopravné po ČR je zcela zdarma.

V případě, že je součet nižší, zaplatíte za dopravu dle hmotnosti zboží (viz. níže). Obvykle Vám doručíme Váš nákup do 3 pracovních dnů.

Expresní balíková služba

Menší zásilky - do celkové hmotnosti 30 kg , vám doručí společnost DPD nebo ČP zpravidla do druhého pracovního dne od předání zásilky z naší expedice. (Na Slovensko do 2 pracovních dní). Zásilky jsou doručovány mezi 8:00 - 17:00, přesný výběr hodiny dodání není bohužel možný. Před dodáním zásilky budete kurýrem přepravní společnosti kontaktováni na telefonu uvedeném v objednávce a bude Vám sdělen přibližný čas doručení zásilky. V případě zájmu je možné si zásilky vyzvednout osobně na depu přepravní společnosti. Obecně je však doporučeno, nechat si dodat balík do zaměstnání, nebo na jiné místo, kde jste v tomto časovém intervalu k zastižení.

Cena přepravy balíku do 30 kg na libovolnou adresu v ČR od 155,- Kč vč. DPH
Cena přepravy balíku do 30 kg na libovolnou adresu na Slovensku je 380,- Kč (ca 15 EUR) vč. DPH

KERAMICKOU MOZAIKU BOHUŽEL NADÁLE NENÍ MOŽNÉ POSÍLAT V BALÍKU. VZHLEDEM K MANIPULACI PŘEPRAVCE SE ZÁSILKAMI DOCHÁZÍ K ČASTÝM POŠKOZENÍM GLAZURY - MOZAIKA CHODÍ OTLUČENÁ.
Nově tedy posíláme keramickou mozaiku na malých paletách s přepravní společností Česká Pošta nebo DSV. Více informací k této přepravě najedete v dalším odstavci.
Cena přepravy palety do 800 kg na libovolnou adresu v ČR je 499,- Kč vč. DPH

Spediční služby

Pro větší zásilky nebo křehké zboží využíváme služeb přepravní společnosti Česká Pošta nebo DSV. Rozvoz probíhá mezi 8:00 - 17:00 hod. S ohledem na vytíženost spedičních služeb není možné zvolit přesný čas doručení. Před dodáním zásilky budete telefonicky avizováni přepravcem. Cena přepravného vyplývá z hmotnosti zboží.

Cena přepravy palety do 800 kg na libovolnou adresu v ČR je 499,- Kč vč. DPH
Cena přepravy palety OD 801 kg na libovolnou adresu v ČR je ZDARMA

Cena přepravy palety do 50 kg na libovolnou adresu na Slovensku je 970,- Kč (ca 40 EUR) vč. DPH
Cena přepravy palety do 100 kg na libovolnou adresu na Slovensku je 1 350,- Kč (ca 55 EUR) vč. DPH
Cena přepravy palety do 150 kg na libovolnou adresu na Slovensku je 1 800,- Kč (ca 73 EUR) vč. DPH
Cena přepravy palety do 200 kg na libovolnou adresu na Slovensku je 2 300,- Kč (ca 94 EUR) vč. DPH
Cena přepravy palety do 300 kg na libovolnou adresu na Slovensku je 3 000,- Kč (ca 122 EUR) vč. DPH
Cena přepravy palety do 800 kg na libovolnou adresu na Slovensku je 3 900,- Kč (ca 160 EUR) vč. DPH

POZOR! Zásilku je nezbytné převzít v domluvený den doručení. Termín doručení zásilky s Vámi vždy budeme domlouvat předem tak, aby Vám vyhovoval. Pokud byste ho potřebovali z jakýchkoliv důvodů změnit, je to možné 1 pracovní den před domluveným dnem doručení. V případě, že přepravní společnosti nebude umožněno doručit zásilku (např. nebudete doma, uvedete špatnou adresu apod.), opětovné doručení je zpoplatněno až do výše celkové ceny přepravy.

Doporučený postup při převzetí zásilky

PŘED PŘEVZETÍM ZÁSILKU VŽDY PEČLIVĚ ZKONTROLUJTE, ZEJMÉNA NEPORUŠENOST A STAV PALETY NEBO OBALU. Porušení může nasvědčovat neopatrnému zacházení se zásilkou během přepravy a možnému poškození zboží uvnitř. Veškeré viditelné vady zapište do předávacího protokolu. Pokud si nebudete jisti nebo přepravce odmítne vyplnit předávací protokol, ZÁSILKU NEPŘEBÍREJTE a kontaktujte nás na tel.+420 602 433 429.
Zásilky doručené Českou poštou je nutné, v případě jejich poškození či poškození zboží uvnitř, reklamovat u České pošty nejpozději do dvou dní od převzetí. Tuto reklamaci může udělat podle obchodních podmínek ČP pouze příjemce zboží, nikoliv jeho odesílatel.

Informace o dalším postupu naleznete v sekci Reklamace

Osobní odběr

Objednané zboží si v případě zájmu můžete také vyzvednout v našem skladu na adrese:

Areál ČSAD - EXPRES VAN - Hala č. 1

České mládeže 594/33

460 06 Liberec 6

kontakt: Ing. Helena Brzulová, t. +420 739 605 113

Zobrazit produkty