O nás

Provozovatel obchodu:

Tento e-shop provozuje firma FIN GRES s.r.o.

Na českém trhu obchodujeme s mozaikou, obklady a dlažbou již 15 let. Dovážíme do ČR kvalitní značkové obklady, dlažby a mozaiky předních světových výrobců.

Rádi bychom vám nabídli naše služby, především široký výběr mozaiky za výhodné ceny a rychlé dodání, také prostřednictvím tohoto e-shopu.

Prohlédněte si také mozaiky následujících značek:

Skleněné mozaiky:

Sicis

Skleněné mozaiky SICIS jsou opravdovou špičkou mezi mozaikami. Jedná se o klasickou italskou skleněnou mozaiku ve formátu 15x15 mm, založenou na tisícileté tradici mozaik z Ravenny. Pokud hledáte opravdový luxus, jistě si vyberete ze opravdu široké nabídky mozaik a dekorů. A pokud jste se dosud setkali pouze s levnou čískou mozaikou, prohlédněte si stránky firmy SICIS, získáte tak představu co je skutečná mozaika a jaké jsou možnosti jejího využití.

Bisazza

Pokud bychom měli najít dalšího výrobce opravdu kvalitní italské skleněné mozaiky je to určitě firma BISSAZA, i tady se můžete kochat luxusem a krásou mozaiky, za poněkud příznivější ceny.

Trend

Také firma TREND se řadí k předním italským výrobcům skleněné mozaiky. V její nabídce můžete najít i cenově výhodné mozaiky do bazénů a wellness.

Glazované mozaiky:

appiani-logo.jpg, 7,3kB

Pokud hledáte kvalitní keramickou mozaiku, jste u italské firmy APPIANI na správné adrese. Nabízí mozaiky ve formátech 1x1, 2x2, 5x5 a 10x10 cm, v opravdu široké barevné škále. Všechny formáty můžete navzájem kombinovat a vytvořit tak originální obklad koupelny, kuchyně anebo jiného prostoru.

vogue-logo.jpg, 23kB

Italský výrobce Ceramica Vogue nabízí mozaiky, obklady a dlažby a také speciální tvarovky pro bazény a wellness. Vyznačuje se především širokou nabídkou různých barev, formátů a povrchů.

Poptávka

Pokud vás oslovila nějaká mozaika z nabídky našich dodavatelů, kterou v e-shopu běžně nenabízíme, oslovte nás, prosím, prostřednictvím našeho kontaktního formuláře, telefonicky nebo e-mailem viz. Kontakt

Zobrazit produkty