Menu Hledat Košík

Filtrovat


Dostupnost

Barva

Tvar

Povrch

Prostor

Formát - rozměr

Výrobce

Venkovní mrazuvzdorná dlažba 2 cm

Plánujete mít u svého domu terasu nebo balkon? Nebo už je máte a cítíte, že je čas na změnu? Doporučujeme zvážit keramickou dlažbu o tloušťce 2 cm. Ta vám totiž zajistí barevně stálou podlahu, která je velmi snadná na údržbu! Navíc je vysoce odolná proti slunci, dešti, sněhu a dokonce i mrazu - díky tomu vám keramická dlažba na balkoně nebo terase vydrží desítky let v perfektním stavu.

Díky možnostem, které nabízí moderní digitální tisk, si můžete vybírat z různých designů. Pokud byste například chtěli mít na terase dřevo, ale nechce se vám celá každých pár let překopávat, můžete si vybrat z několika imitací dřeva, které téměř nerozeznáte od originálu a výrazně vám ušetří čas i peníze. To samé platí pro beton a různé druhy kamene!

Tato dlažba má k tomu všemu ještě vysoký stupeň protiskluznosti, a proto se bude skvěle hodit i do okolí bazénu, kde třeba právě imitace betonu či kamene vypadají skvěle a moderně. Kdybyste pak ještě chtěli plynule propojit exteriér s interiérem, můžete si vybrat z takových sérií, které nabízí stejný design i u dlažby o běžné tloušťce 1 cm a tu použít uvnitř.

No a poslední, nicméně velmi důležitou výhodou je u této dlažby pokládka. Pokládka na terče vám zajistí snadnou údržbu a navíc pod ní můžete vést třeba elektroinstalaci, kterou tím elegantně schováte. Tuto dlažbu navíc můžete položit úplně kamkoliv, nejen na pevné povrchy ale třeba i do trávy nebo dokonce písku. I kdybyste bydleli v lese nebo na pláži, s venkovní 2cm dlažbou si můžete užívat pohodu na terase úplně kdekoliv!
Řadit podle: Počet produktů: 29
Zobrazit produkty