Menu Hledat Košík

Mozaika do baru, bistra nebo restaurace

Vzhledem k tomu, že současná mozaika má díky moderním technologiím výborné technické parametry, není problém ji využít i v prostorách, kde to dříve nebylo možné. Většina z vás asi stále ještě věří tomu, že mozaika je delikátní materiál, který slouží spíše na ozdobu a musí se s ním zacházet opatrně. To už ale dávno neplatí a z křehké ozdoby se stal  funkční a přesto krásný obklad vhodný třeba i na podlahu!

 

Mozaika na podlahu bistra nebo restauraceMozaika na podlahu bistra nebo restauraceMozaika na podlahu bistra nebo restauraceMozaika na podlahu bistra nebo restauraceMozaika na podlahu bistra nebo restauraceMozaika na podlahu bistra nebo restaurace

Díky své mimořádně malé tloušťce (u mozaiky HIsbalit jen 4 mm) se mozaiky hodí speciálně pro rekonstrukce. Nemusíte se bát, že vám obkládaný povrch příliš nabobtná - mozaika moc místa nezabere. Také moc neváží a nemusíte tedy řešit ani případné problémy se statikou obkládané plochy.

Mozaika obklad do kavárny nebo baru

Zato dokáže pozvednout a oživit skoro jakýkoli interiér. Pokud rekonstruujete restauraci nebo bar, či kavárnu a jste limitováni časem, právě jste našli řešení! Použijte mozaiku jen na určitou plochu, třeba bar, nebo prostor za barem, případně jen jednu stěnu místnosti.

Mozaika obklad do kavárny nebo baruMozaika obklad do kavárny nebo baruMozaika obklad do kavárny nebo baru

Anebo se zaměřte na podlahu. Některé dnešní mozaiky jsou tak odolné, že se nemusíte bát po nich chodit v botech zvenčí. A mozaikový obklad na podlaze, v podobě zajímavé dekorace, je teď opravdu trendy. 

Newsletter

Nenechte si ujít každý měsíc náš newsletter a mějte přehled nejen o tom, co zde píšeme, ale i dalších zajímavých novinkách a akcích.Hledáte podobný materiál?


Líbí se Vám článek?


Podívejte se na další články

Zobrazit produkty