Mozaika Dlažba Stavební chemie

Dlažba kolem bazénu

Co zde najdete

Keramická dlažba kolem bazénů přináší řadu výhod. Jedná se o komplexní řešení, kdy design podlahy okolo bazénu může být sladěný s ostatní dlažbou v celém interiéru. Zároveň je v nabídce celá řada keramických prvků pro zakončení přelivné hrany bazénu. Speciální kusy a tvarovky vyřeší jak přelivnou hranu, tak zakrytí odtokových žlabů v ochozu bazénu pomocí sladěných keramických roštů. Samozřejmostí jsou také různé zaoblené prvky a schodnice.

Všechny dlažby v této sekci jsou plně mrazuvzdorné a protiskluzné, nejméně R10/tř.B, takže splňují všechny náročné požadavky pro podlahy wellness a bazénových hal.

V naší nabídce najdete keramické dlažby v dezénu imitace kamene, dřeva nebo betonu v nejrůznějších formátech od menších 20x40 až po velkoformátové 40x120 cm. Všechny se hodí jak pro ochoz bazénu v interiéru, tak při použití správné stavební chemie i pro dlažbu kolem venkovního bazénu.

Neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme vybrat správný materiál pro Váš bazén. Co rok, to v průměru jedna realizace veřejného bazénu, akvaparku nebo wellness. Tyto velké projekty vyžadují nejen odborné zázemí, ale i zkušenosti a nasazení týmu lidí. Umíme to. I proto si nás investoři vybírají k realizaci a konzultacím, nejen pro výběr keramických obkladů, dlažeb nebo mozaiky, ale i ke koncepční pomoci při začátku projektu.

Dlažba ROCK STONE ELEMENT L K bazénu
Cena: 335 Kč/ks
Dlažba ROCK STONE BEIGE K bazénu
Cena: 835 Kč/m2
Dlažba ROCK STONE GRIGIO K bazénu
Cena: 835 Kč/m2
Dlažba ROCK STONE PORFIDO K bazénu
Cena: 835 Kč/m2
Dlažba URBAN STONE BEIGE K bazénu
Cena: 930 Kč/m2
Dlažba URBAN STONE DARK K bazénu
Cena: 930 Kč/m2
Dlažba URBAN STONE GRIGIO K bazénu
Cena: 930 Kč/m2

Dlažba kolem bazénu


Množstevní slevy 10%*

Za nákup od 15 000,- bez DPH
SLEVA 10%
více zde
* neplatí pro zboží v akci a v doprodeji