Množstevní slevy 10%*

Za nákup od 15 000,- bez DPH
SLEVA 10%

více zde * neplatí pro zboží v akci a v doprodeji

Ověřeno našimi zákazníky

100 % zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Proč MOZAIKY.NET?

  • největší výběr: více než 2000 druhů mozaiky
  • rychlé dodání nejdéle do 3 týdnů
  • zboží skladem odesíláme do 3 pracovní dní
  • spolehlivý obchod s dlouhou tradicí v oboru
O nás

Doprava

  • ZDARMA po celé ČR při odběru nad 30 000,- Kč
  • BALÍK do 30 kg za 155,- Kč
  • PALETA od 350,- Kč
Doprava

Osobní mix na zakázku

Využijte náš online konfigurátor, který nabízí nekonečnou kombinaci barev, textur, formátů a povrchů pro Váš osobní mix.

Konfigurátor Hisbalit

KASBA keramická mozaika

Konečně se můžeme podělit o to, že jsme do našeho sortimentu přidali nové mozaiky! Těší nás, že vám můžeme představit novou kolekci Kasba. Čtvercové mozaiky 10×10 centimetrů, vyráběné v Evropě. Větší než naše obvyklé kolekce, ale samozřejmě stále dodávané na platech 30x30 cm. Mozaiky Kasba mají organický vzhled a jsou dostupné v různých trendových barvách.

Všechny mají matnou i lesklou verzi, obě varianty jsou z glazovaného porcelánu. Lesklé mozaiky Kasba jsou velmi vhodné pro použití na stěnách. Jsou skvělé do kuchyně nebo koupelny, ale nabízí se také jejich použití v restauracích, barech a hotelech. Matné mozaiky Kasba jsou velmi vhodné i pro použití na podlahy, s protiskluzovým povrchem třídy R10/B.

Mozaiky Kasba mají rozměr 10×10 centimetrů a jsou tedy větší než naše běžné kolekce. To, co odlišuje tyto mozaiky od obkladů a dlažby s podobnou velikostí, je to, že jsou dodávány na platech, a proto se snadněji instalují. Kolekci Kasba proto považujeme za skutečný přínos do našeho sortimentu: nadčasová a všestranná!

Zobrazit produkty